Конкурс Gifts of the Year

Конкурс Gifts of the Year

Диктуйте  ТРЕНДИ!

 Виставка RemaDays вже протягом семи років є майданчиком презентації кращих промо продуктів року – переможців конкурсу Gifts Of The Year. Мета конкурсу – вибір та просування найбільш популярних рекламних сувенірів року.

 

ВИОКРЕМТЕ СВОЇ ПРОДУКТИ ЗНАКОМ Gifts Of The Year!

 

УЧАСНИКИ КОНКУРСУ

У конкурсі можуть брати участь постачальники рекламно-сувенірної продукції.

 

КОНКУРСНІ КАТЕГОРІЇ

 

Масові продукти - дрібні рекламні сувеніри до 15 грн.

Імпульсні продукти - промо-продукти для підтримки продажів і PR до 50 грн.

Промо-продукти для програм лояльності - сувеніри і рекламні гаджети, які використовуються в програмах лояльності, конкурсах до 300 грн.

 

Продукти Premium - сувеніри до 1 500 грн.

Продукти De Luxe - ексклюзивні сувеніри до 6 000 грн.

 

НАГОРОДИ

 

У кожній ціновій категорії рекламним продуктам, які зайняли найбільшу кількість голосів, будуть визнані I, II і III місця. Вручення нагород переможцям відбудеться під час роботи виставки RemaDays. Знак популярності Gifts Of The Year - це відмінний інструмент для просування продуктів.

 

ЯК ГОЛОСУВАТИ?

 

Голосування проходить в два етапи. Перший з них триває близько тижня перед виставкою RemaDays, в цей час можна проголосувати в Інтернет-режимі за допомогою унікальних одноразових посилань, отриманих в розсилці від Організатора. У кожній категорії буде визначено 10 продуктів з кожної категорії з найбільшою кількістю голосів, які пройдуть до другого етапу голосування і будуть представлені на виставці на стенді Gifts of the Year. Другий етап голосування буде проходити безпосередньо на виставці RemaDays. Останні голоси за найкращі продукти віддадуть відвідувачі виставки за допомогою заповнених формулярів, які будуть доступні на стенді Gifts of the Year. Електронна форма і друкарський формуляр дають можливість проголосувати один раз за кожен з представлених продуктів.

 

ФІНАЛ КОНКУРСУ

Фінал конкурсу проходить у другий день виставки. Результати конкурсу представляються на сайті www.remadays.com.ua, а також в спеціальному виданні для сектора рекламних сувенірів Gifts Journal Україна


 Щоб узяти участь у конкурсі, необхідно натисніть http://remadays.com.ua/index.php/ru/forms/2289

 

Генеральний інформаційний партнер

Адреса:

Міжнародний виставковий центр IEC- EXPO
просп. Броварський, 15
Київ — 02660

 

IX ВИПУСК ВИСТАВКИ РЕКЛАМИ І ПОЛІГРАФІЇ!

 

Для відвідувачів виставки працює 2 дні:

 

06 березня 2018 - 10:00-17:00

07 березня 2018 - 10:00-17:00