Новини

Дати проведення RemaDays Київ 2018

Відомі дати проведення RemaDays Київ 2018!

 

Дорогі Друзі, поспішаємо повідомити, що чергова виставка RemaDays Київ відбудеться з 6 по 7 березня в Києві.

Ми будемо раді вітати Вас на виставці. Докладемо всіх зусиль, щоб для кожного Учасника і Відвідувача чергова

виставка плідно позначилася на діяльності.

Чекаємо Вас навесні!

Підсумки Rema Days Kiev 2017!

7 квітня, закінчився 8 випуск Міжнародної Виставки Реклами та Поліграфії RemaDaysKiev2017.

Протягом двох днів, 6 та 7 квітня, було зареєстровано близько 2000 рекламних агенцій, поліграфістів, фахівців з реклами та маркетингу, а також представників компаній, що спеціалізуються на друкарському обладнанні, кінцевих клієнтів. Виставку відвідали не тільки представники українського ринку, але й таких країн, як Білорусь, Грузія, Німеччина, Польща.

 

Восьма виставка RemaDays Kiev закінчилась

 

Zdjęcie

В залі сучасного виставкового центру МВЦ-EXPO свої пропозиції могли презентувати близько 100 експонентів. Останніми досягненнями виробників, імпортерів та дистриб’юторів рекламної продукції та послуг могли захопитися багато професіоналів рекламної та поліграфічної галузі.


Столиця України вже у восьмий раз гостино вітала спеціалістів рекламної галузі. Як і минулого року свої новаторські рішення презентували експоненти в секторах - Out&InDoorSystems, GiftsWorld, TechnologyPark, PrintShow, PhotoCreation, InternetSolution, EventShow, TextileZone, School&Office Room.


Нічого дивного, що два квітневих дня були справжнім святом реклами в місті Києві.
У перший день заходу ми дізнались переможців конкурсу «Корони реклами». Під час урочистого фуршету статуетки були вручені лідируючим підприємцям на ринку галузі в п'яти категоріях промисловості - рекламні подарунки виробник, імпортер подарунків, Out & InDoorSystems, PrintShow і технології (повний список переможців можна прочитати ТУТ).


Як і в попередні роки, на другий день RemaDays Kiev 2017 були оголошені результати конкурсу на кращі рекламні подарунки року. Нагороди, як і у випадку з конкурсом «Корони Реклами» були присуджені в п'яти сегментах. Переможці «Gifts of The Year», були обрані гостями, які віддавали свій голос за найпопулярніші гаджети в різних цінових діапазонах. Під час виставки в Києві позитивні емоції переживали й гості. У традиційній «лотереї для відвідувачів» в цьому році головним призом був скутер Spark. Переможець з великою радістю отримав ключі з рук організатора.


На виставці Реклами і Поліграфії в Києві була можливість не тільки ознайомитися з останніми рішеннями та продуктами, а й розширити свої знання, застосування яких, може забезпечити ще більшу ефективність в надзвичайно вимогливому ринку. Протягом двох днів учасники та відвідувачі могли слухати виступи, організовані в рамках RemaCongress. Спеціалізована серія лекцій була організована спільно з основним медіа-партнером RemaDays Kiev - Асоціацією Виробників та Імпортерів Рекламних Сувенірів України (АВІРСУ). Як і раніше, найбільшим досягненням вже завершеної Восьмої виставки Реклами та Поліграфії RemaDays Kiev стала можливість дізнатися про останні тенденції в галузі «гаджет» і розширити ділові контакти.


Побачимося у 2018 році.

Готова онлайн версія Галузевого Навігатора RemaDays Kiev 2017

Під час RemaDays Kiev2017 кожен відвідувач виставки отримав в подарунок Галузевий Навігатор 2017.


Тепер доступна його онлайн версія безкоштовно для кожного зацікавленого пошуком постачальників рекламних продуктів і послуг.

Інноваційний характер Навігатора заснований на зіставленні плюсів друкованої реклами та підручній бази даних.


Отримати електронну версію Галузевого Навігатора 2017 безкоштовно

Подивіться фотогалерею першого дня виставки Реклами та Поліграфії RemaDays Kiev 2017

 

 

 

У другій день виставки стали відомі переможці конкурсу Gifts Of The Year!

Виставка RemaDays вже протягом восьми років є майданчиком презентації кращих промо продуктів року – переможців конкурсу Gifts Of The Year. Мета конкурсу – вибір та просування найбільш популярних рекламних сувенірів року.

Переможців можна побачити тут

Генеральний інформаційний партнер

Адреса:

Міжнародний виставковий центр IEC- EXPO
просп. Броварський, 15
Київ — 02660

 

IX ВИПУСК ВИСТАВКИ РЕКЛАМИ І ПОЛІГРАФІЇ!

 

Для відвідувачів виставки працює 2 дні:

 

06 березня 2018 - 10:00-17:00

07 березня 2018 - 10:00-17:00