Тематичні сектори

Тематичні сектори виставки

 Out&InDoorSystems - це ідеальне місце для презентації компаній, що спеціалізуються на внутрішній і зовнішній рекламі, у тому числі в мобільній і надувній рекламі, білбордах, плакатах, дисплеях, світлової та візуальній рекламі. Крім того, тут представлені комплексні рішення, що стосуються реклами в місцях продажу: багата пропозиція POS-матеріалів, стендів, виставкових систем. Одним словом, це елементи, які дозволяють виділити підприємство і притягують увагу покупців.GiftWorld дає можливість ознайомитися з постійно зростаючою пропозицією компаній, що спеціалізуються на продажі рекламних сувенірів і бізнес подарунків. Пропозиція компаній, які представляють тут все розмаїття рекламно-сувенірної продукції - це не тільки оригінальні, сміливі й нетипові рекламні подарунки, але й також конкретні ідеї щодо використання даної продукції для збільшення ваших продажів. Подання найбільших постачальників в одному місці і в один час дозволяє комплексно ознайомитися з усім розмаїттям даного тематичного сектора

TechnologyPark - це сучасні рішення в виробництві і друку рекламної продукції, а також широка гама вихідних матеріалів. Широкоформатний цифровий друк, вишивка, плоттери, шовкотрафарет, гравірування, тамподрук, фарба, плівка та ін. – Різноманітність рішень, технологій і матеріалів на найвищому рівні. Ця пропозиція для всіх компаній, які шукають нові ідеї і прагнуть до розвитку власного рекламного виробництва.Сектор призначений для компаній, що займаються друкованою, поліграфічною діяльністю. Протягом трьох днів виставки експерти представлять рекламні можливості паперової друкованої продукції, неймовірні рішення, новітні продукти та послуги в різних областях поліграфії. PrintShow - це пропозиція для всіх, хто цінує надійність, універсальність, креативність і відчутність рекламного продукту.

Сектор PHOTO це ідеальний простір для компаній, які надають сучасні рекламні рішення, засновані на фото комунікаціях.В сучасних умовах вдале поєднання фото зображення з комп'ютерною графікою дає відмінний ефект рекламного повідомлення. Компанії, пов'язані з рекламною та продуктової фотографією, фото 3D, Інтернет фотографія, широкоформатна фотографія, а також фотокниги, фотокалендарі, фотошпалери, фотобанки напевно знайдуть відгук в даному тематичному секторі!

Даний сектор є результатом еволюції реклами до рівня віртуальної Інтернет комунікації. Сучасні тренди e-commerce, а також e-маркетинг будуть поєднані тут з пропозицією створення веб-сторінок, Інтернет-платформ продажів і Інтернет-магазинів. Протягом трьох днів в цьому секторі будуть представлені найбільш актуальні тренди і новинки в області Інтернет-реклами

Цей сектор адресований компаніям, що спеціалізуються на організації заходів і подій. Тут ви знайдете цілий ряд відповідних гаджетів (кепки, шарфи, логобенди, свистки), подарункові набори, медалі, нагороди, намети, надувні конструкції та інші необхідні для організації успішних івентів продукти. Своє місце тут знайдуть також компанії, що займаються обклеюванням і брендуванням автомобілів, організацією лазерних і піротехнічних шоу, рекламні агентства, агентства промоутерів і PR, а також компанії, що надають екрани, телебіми, ЗМІ та медійні будинки. Про цей сектор, напевно буде чутно!

Cектор Текстиль - це унікальний простір для тих компаній, які вносять свій внесок в рекламну індустрію, надаючи рішення, засновані на використанні різних матеріалів і тканин. Пропозиція включає в себе як сучасні і дизайнерські рішення, так і традиційні універсальні виробничі матеріали, напівфабрикати – нитки, кнопки, фарби, широкий спектр рекламного брендування і виробничих машин. Цей сектор викроєний по мірках останніх рекламних трендів!

Це ідеальне місце зустрічей для всіх компаній (імпортерів, постачальників, виробників, дистриб'юторів, власників магазинів, оптовиків та ін), що спеціалізуються на наданні канцелярського, офісного, паперового та шкільного приладдя. Унікальний розділ, який свідчить, що в незвичайних і, здавалося б, не пов'язаних з нашою виставкою широтах, реклама може отримувати інспірації й  натхнення. Офісний і шкільний асортимент напевно знайде відгук у кожного відвідувача!

 

 

Генеральний інформаційний партнер

Адреса:

Міжнародний виставковий центр IEC- EXPO
просп. Броварський, 15
Київ — 02660

 

IX ВИПУСК ВИСТАВКИ РЕКЛАМИ І ПОЛІГРАФІЇ!

 

Для відвідувачів виставки працює 2 дні:

 

06 березня 2018 - 10:00-17:00

07 березня 2018 - 10:00-17:00